02A12CRC

Výhody a rizika investování do zlata

Jsme často ptají, o výhodách a nevýhodách investování do zlata a dalších komodit. Zde je k zamyšlení z Christopher Philips, senior analytik Vanguard investiční Strategy Group. Chris PhilipsGold byl součástí hospodářského života v mnoha kulturách se tisíce let. Jako aktiva, to bývá v období ekonomické nejistoty nebo politické nestabilitě obzvláště atraktivní. Je zřejmé, že někteří investoři udělal velmi dobře vlastnit zlato u různých bodů v historii. Jiní chytil „zlaté horečky“, stejně jako ceny byly vrcholem a pak sledoval, jak jejich investice klesnou hodnoty. Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.

Číst dál

investice-do-zlata

Kolik investovat do zlata?

Dost bylo řečeno a napsáno o zlato jako investiční varianty. Poslední argument je, že šílenství zlata mezi indických domácností ohrožuje rovnováhu naší země plateb. Zákonodárci jsou tak plné ruce práce se snaží najít způsoby, jak odrazuje investice do zlata, ale pokud domácnosti udržet obecného blaha v úvahu, by měly být platit tržní cenu za lahve na přepravu plynů, jak to dělají, řekněme, jejich účtů za mobilní telefon. Koneckonců, soukromé rozhodnutí jsou poháněny soukromých pohnutek. Zajímá vás kolik stojí kvalitní vestavěné skříně? Navšivte stránku se vzorovými cenami.Tak, jak by měl domácnost se podívat na zlato ze své vlastní perspektivy? Zlato se v první řadě získal pro své zásluhy jako uchovatele hodnoty.

Číst dál

investice-do-zlata

Má investování do zlata smysl?

Pro mnohé z nás, včetně zlaté mince během Diwali je považován za příznivý. Tak to vyvolává otázku: Má to opravdu smysl investovat do zlata? Historické Gold Trendy: Obecně řečeno, zlato bylo považováno bezpečné útočiště pro mnoho lidí. V posledních letech se ceny zlata byly volatilní. V roce 2013, cena zlata klesla o více než 25%!

Číst dál