zlato

Úvod do investování do zlata

Investice do zlata je souzen a skutečným měřítkem investování k zajištění proti inflaci. Lidé často mají osobní vztahy se drahých kovů, které mohou učinit je cítit více „spojen“ s jejich penězi, stejně jako sledování, že sektor stabilizovat nebo růst, zatímco jiné investiční nástroje byly rozpadající se kolem nich.

Ať už se rozhodnete investovat do zlata, zlatých, zlatých prutů, zlaté certifikáty, opce, forwardové smlouvy, zlato spojené poznámky nebo sleduje jiný typ „zlaté horečky“, je důležité zvážit jak výhody a nevýhody investování v tomto komoditu nebo jeho futures.

Zlato je dlouhodobá strategie

I přesto, že investování do zlata má trochu větší riziko spojené s tím pak investování do dluhopisů, jako dlouhodobé investiční strategie, se hodnota tohoto kovu se trvale zvyšuje. Zlato je vzácný kov, a tak přirozeně omezuje dodávky, které mohou být zapsány na trhu. Velmi málo nových „zlaté žíly“, byly objeveny moderní doby, a ti, kteří vyhlídka kov tendenci dělat tak na jedné posteli, kde byl kov nejprve zjistil před stovkami let.

Rizika spolupracovníky s investováním do zlata

Investice do zlata by mělo být součástí diverzifikace vaší celkové strategie portfolia a nikoliv hlavní důraz jak tam jsou rizika spojená s investováním zlatem. Nicméně, pokud vidíte možnost dostat se do trhu se zlatem může být důvtipný investiční strategii, aby se. Historicky investování do zlata se ukázala být moudré strategie pro ty, kteří chtějí zajistit inflaci, protože hodnota zlata se trvale zvyšuje výrazněji než průměrná míra 3 procenta inflace.

Většina zlato investice má tvar ve tvaru „spekulací.“ Tím, že spekulativně investuje vám zvýšit riziko ve svém portfoliu, protože investoři jsou jen hádat, že hodnota zlata se bude držet se v průběhu času. Váš nejlepší strategie pro investování do zlata je zkoumá průmysl jako celek, nákup nízké a prodej vysoce pro zisk.