investice-do-zlata

Kolik investovat do zlata?

Dost bylo řečeno a napsáno o zlato jako investiční varianty. Poslední argument je, že šílenství zlata mezi indických domácností ohrožuje rovnováhu naší země plateb. Zákonodárci jsou tak plné ruce práce se snaží najít způsoby, jak odrazuje investice do zlata, ale pokud domácnosti udržet obecného blaha v úvahu, by měly být platit tržní cenu za lahve na přepravu plynů, jak to dělají, řekněme, jejich účtů za mobilní telefon. Koneckonců, soukromé rozhodnutí jsou poháněny soukromých pohnutek. Zajímá vás kolik stojí kvalitní vestavěné skříně? Navšivte stránku se vzorovými cenami.Tak, jak by měl domácnost se podívat na zlato ze své vlastní perspektivy? Zlato se v první řadě získal pro své zásluhy jako uchovatele hodnoty.

I když je to nejhorší krize udeří rodinu, zlato, že je vlastníkem by mohly být dány k použití kdekoliv na světě. Ve skutečnosti je tento atribut a zdůvodnění povzbudil tradiční moudrost přidání zlaté ozdoby dceru svatební výbavy. To znamenalo, že ona měla její osobní majetek k pádu zpátky na kdykoliv.

Každá rodina potřebuje této vyrovnávací paměti, ale jeden by měl upustit od nepřeháním to. To je proto, že v moderní době, bezpečnosti a Girl dítěte příjmů pochází ještě ze svého vzdělání a kariéry, spíše než z klenotů jí vlastní. Nicméně, zlato je záchranná síť, a to je role, kterou hraje v něčí investičním portfoliu taky. Tato potřeba by mohla být uspokojena přidělení 10% na zlato v portfoliu rodiny. Existují dva další řidiči investic do zlata. Prvním z nich je potřeba hromadit nezveřejněné cash vydělávat. Na druhé straně je používat zlato jako zajištění půjčit si peníze. Obě tato použití jsou zavedený v systému v důsledku chyby, které trvalo po dlouhou dobu.

Nedostatek vymáhání práva, pokud jde o zveřejňování příjmů a výběru daní vedlo k rozsáhlému hromadění nelegálních příjmů v podobě zlata. Nákup zlata hromadit bohatství ani nepožaduje know-yourcustomer (KYC) dodržování, ani není deklarován jako bohatství. Honosná spotřeba zlata podle třídy podvodníky vytváří sociální tlak, který vede k jiným příjmových skupin akceptujících zlato a šperky jako symbol postavení a bohatství. Zlato je také viděn jako zdroj likvidity, vybízel nedostatkem rozsáhlých bankovních, investiční a pojistné zařízení, a nezařazení mnoha domácností na finančních trzích. To není neobvyklé pro ty, kteří s nepravidelnými a sezónních příjmů, ať už zemědělské práce nebo městský příležitostné práce, pravidelně uložit ve zlatě.

To je zastaven pro generování hotovosti při horším časům a zpět, kdy příjmy jít nahoru. Navíc, oni zavazují své zlato pro splnění náhlou potřebu hotovosti. Bohužel, tato praxe se také šíří mezi těmi, s přístupem k bankovním službám. Snadnost provádění transakcí, schopnost provádět transakce v hotovosti, a méně přísných postupů vedlo k prudkému růstu na trhu úvěr proti zlatu. To je mezera vyplnit, takže ti s přístupem k úvěrům a pojištění, zvolit tyto možnosti více než zlata úvěrů. Nyní jsme spustily automatické poptávku cyklus, kde je více zlata koupil na rozmaru, a pak slouží k získávání peněz podle potřeby. Pokud zvláštní motivace řídit nákup domácnost je zlata, větší příděl pochází ze své rozvahy.

V jednom případě je výchylka z důvodu neoprávněného hotovosti; v jiném, zkosení pochází z nedostatku stabilní příjem. Pro všechny ostatní domácnosti, přidělování příliš mnoho zlata, může být škodlivé pro dlouhodobé bohatství. Existují dvě hlavní motivace, které pohánějí poptávku po zlatě. Prvním z nich je lákadlem pro fyzické aktivum, které vytváří pocit pohody. Pak je tu zaujatost z nedávné nadvòkonnosti tďchto zlata jako aktiv a to porazil vlastního kapitálu, majetku a dluhopisů s velkou rezervou v posledních pěti letech. Hromadění zlato je jasný případ pořízení aktiva pro emocionální, spíše než finanční potřeby. Takové investoři by si měli uvědomit, že zlato je aktivum, které nevytváří žádné příjmy v úsporném režimu; musí být prodávány vykoupit ekonomický přínos. Domácnost musí mít pevný plán prodat zlato pokud je potřeba, protože to je hlavní účel stavebních aktiv.

Z hlediska pozdějšího, čisté zlaté pruty a mince jsou lepší než šperky. Sečteno a podtrženo? Bylo by pošetilé kupovat zlaté šperky a Předpokládám, že jste udělal chytrá investice. Není-li v úmyslu prodat šperky, když potřeboval, zlato má stejně ekonomické hodnoty, jako návrhář kabelky stojí majlant. Ano, je hodnota snob, ale nic jiného, ​​protože oba jsou doplňky, nikoli investice. Ti, kteří si koupili zlato pod vlivem prudký nárůst cen v nedávné minulosti učinili rozhodnutí o taktické alokace aktiv s. Na trhu, různá aktiva dělat dobře v různých časových bodech. A tak, místo aby slepě skákání do rozjetého vlaku, investoři musí zaměřit na důvody, které by způsobily zlato překonat spravedlnosti a jiná aktiva, a zda lze očekávat, že tyto podmínky zvítězit v budoucnosti.