myty - investovani-do-zlata

5 největších mýtů o investování do zlata a stříbra

Ceny zlata se spojují a ve světle nejistoty na trzích i na celém světě, může to být dobrý čas investovat do relativně bezpečné drahých kovů – nebo společností, které jí zabývat, jako Yamana Gold (AUY – Get zpráva), Barrick Gold (ABX – Get Report) a Goldcorp (GG – Get zpráva), který všichni shromáždili včera na zprávy vyšších cen zlata (přečtěte si o nich zde, zde a zde). Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.Dalším způsobem, jak dostat expozice, mimo koupi věci a jednotlivé společnosti, je koupit jeden z mnoha zlatých fondů obchodovaných na burze, stejně jako SPDR Gold Trust (GLD). Chcete-li získat Jste připraveni na skákání na trhu, zde jsou některé mýty o investování do zlata a stříbra – a proč oni prostě nejsou pravdivé.

ZÁSOBY KOUPIT: TheStreet je Zásoby do $ 10 určila hrst zásob s vážným potenciálem. Vidíš je zdarma po dobu 14-dní.

Mýtus číslo 1: Rostoucí úrokové sazby jsou špatné pro ceny drahých kovů.

Přečtěte si musí: 11 Bezpečné High-dividendový výnos akcie pro období volatility a nejistoty. Je překvapivé, jak vytrvalý je tento mýtus dána, že zlato a stříbro zažil jeden ze svých největších běží v období rostoucích úrokových sazeb. To bylo v pozdní 1970, když výnosy dluhopisů vzrostly do dvojitých číslic. Dnes, někteří analytici jsou s odvoláním na hrozbu túry Federálního rezervního systému sazeb jako důvod, aby se zabránilo drahých kovů. Samozřejmě, to se teprve uvidí, zda Fed sleduje přes své rétorice o vyšších sazeb později v tomto roce. Ale nominální úrokové sazby nejsou určit, zda drahé kovy jsou více či méně atraktivní než úročených dluhových instrumentů.

Důležité je, zda jsou reálné úrokové sazby jsou pozitivní nebo negativní. Záporné reálné úrokové sazby, které se objevují, když jsou ceny běží pod mírou inflace, jsou příznivé pro vzácné kovy. Takže úrokové sazby by mohly raketově stoupat ve stejné době jako drahé kovy rostou ceny. Tak dlouho, jak zvýšení sazeb jsou za křivky, zlato a stříbro, bude mít v zádech.

Mýtus číslo 2: Vláda vpadl bezpečnostních schránek zabavit zlata během 1930.

Ano, je pravda, že prezident Franklin Delano Roosevelt výkonný Objednat 6102 zakázalo „hromadění“ zlatých prutů a nařídil občany, aby se vzdal své zlaté pruty výměnou za hotovost. Ale tato směrnice 1933 spoléhal především na dobrovolném dodržování. To neopravňuje vládní agenti provádějí namátkové zatáčky bankovních trezorech. Některé bezpečnostní schránky byly skutečně zabaveno v důsledku bankovních krachů, ale zlato konfiskace se konala zatím pouze ve velmi malém měřítku. Mnoho Američanů, kteří drželi zlato ve vlastním domě trezory jednoduše ignoroval výkonné nařízení. Vládní úředníci tehdy neměl žádnou schopnost mít přehled o jednotlivých majitelů zlatem. A to není dnes, a to buď, za předpokladu, že si koupíte kov přímo od prodejce a držte ji mimo struktury finančního účtu.

Vláda USA tvrdí, že pravomoc vyvlastnit žádné osobní majetek v době národního ohrožení, ale pravděpodobnost další poptávky vlády o Private Gold občanů zdá nízká. Jedním z důvodů: Dolar není na zlatém standardu už, takže znehybnění zlatého krytí již omezuje vydávání dalších dolarů.

Mýtus číslo 3: Numismatické mince jsou „konfiskace-důkaz.“

Obzvláště tento mýtus se šíří vzácné mince prodejci, kteří prodávají silně označený numismatice, nebo sběratelské mince z drahých kovů, používat neoprávněné nároky. V první řadě, hmotnost propadnutí jakéhokoliv typu zlaté mince se jeví jako možnost vzdálené nyní, jak je uvedeno výše. Za druhé, neexistuje žádný zákon, který výslovně vyjímá numismatice z budoucí objednávky zakazující vlastnictví zlata.

V případě, že obavy z konfiskace vyvolaly numismatické mince promotéry vás v noci, pak můžete jednoduše rozhodnout pro americkou mincovnou v amerických Eagles. Oni jsou považováni za zákonné platidlo mincí v USA, což se zdá poskytovat alespoň nějakou právní překážkou pro případné zlato zákazu úsilí. Pojistné na zlato Eagles jsou jen o málo vyšší než u většiny ostatních bullion mince. Až na vzácné mince, na druhé straně, prémie mohou být násobky skutečného kovu hodnoty – a můžete získat pouze zlomek této zad, když budete prodávat, pokud kolektory již najít minci, jak cenný jako kdysi.

Mýtus číslo 4: těžba zlata zásob dodávat dvou až třikrát zisky zlatých prutů.

Je to prokazatelný fakt, že dlouhodobí investoři skutečně dařilo lépe s zlata, než se zlatými zásob. Nejen, že je drahých kovů méně riskantní, je to také bylo přínosnější. Od roku 2000 do roku 2014, zlato získala 309%. Během stejného období, o kolik udělal akcie těžby nejlepších těchto zisků? Ve skutečnosti, oni dělali ne. Od roku 2000 do roku 2014, benchmark Hui zlaté zásoby index podařilo zisk pouze 122%. A když ceny zlata k